Амбасадорот Самуел Жбогар во пријатна атмосфера разговараше за потенцијалот на 🇪🇺 и како младите треба да бидат дел од „големата слика“ и придонесат кон креирање на стабилно општество. Ентузијазмот и енергијата беа видливи кај средношколците.

 

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *